Bilietai

Iki kovo 28 d. skelbiame GERADARIŲ SAVAITĘ!

Skelbiame savaitės trukmės akciją, kuri keičia gyvenimus! Kiekvienas nupirktas bilietas į vienintelę Baltijos šalyse Mamoms skirtą konferenciją „Sveika ir laiminga mama“… dvigubėja!
Ką tai reiškia? Kovo 21 – 28 dienomis pirkdama 1 bilietą sau – padovanoji 1 bilietą ir mamai, kuri augina saulytę (vaikutį su Dauno sindromu). Ir tai papildomai Tau nieko nekainuoja!

Kovo 21 d. – Pasaulinė Dauno sindromo diena, o akcija tęsis iki pat kovo 28 d. Pakvieskime drauge mamas, priklausančias Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijai Lietuvoje.
Mamos mamas supras. Mamos mamas gali palaikyti ir mamos mamoms gali padaryti gerą darbą ne kažkada, o dar šiandien.

Gėrį ir išmintį dovanojantys ypatingi bilietai jau laukia savo geradarių! Daryti gerus darbus kartais būna taip paprasta.
Kaip padovanoti šioms mamoms bilietą, aprašymą rasite žemiau.

 • TIESIOGINĖS TRANSLIACIJOS bilietas 2019 m.

  BILIETAS ŽIŪRĖTI KONFERENCIJOS TRANSLIACIJĄ REALIUOJU LAIKU
 • Pranešimai realiuoju laiku
 • Galimybė dar 2 dienas žiūrėti įrašą
 • Dėmesio! Konferencija vyks lietuvių, anglų ir rusų kalbomis!
 • Tiesioginės transliacijos bilietas be vertimo – 29 Eur
 • Su sinchroniniu vertimu (anglų k., rusų k.) – 38,95 Eur
 • nuo 29 Eur
 • Įsigyti transliacijos bilietą
 • 2018 m. konferencijos įrašas

  Konferencijos įrašas peržiūrai
 • Net 5 val. ir 30 min. edukacinės vaizdo medžiagos
 • Žiūrėjimui iki 2019 04 27
 • 29 Eur

Dėmesio! Konferencija vyks lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.
Perkant GERADARIŲ PAPRASTĄ ar PREMIUM bilietą papildomai siūlome įsigyti sinchroninį vertimą TIKETA sistemoje.

Klausiate: Kaip užsisakyti sinchroninį vertimą perkant tiesioginės transliacijos bilietą?
Atsakome: Perkant tiesioginės transliacijos bilietą iškart siūlome įsigyti ir sinchroninį vertimą čia: Tiesioginės transliacijos bilietas su vertimu

Klausiate: Norime įsigyti 1 geradarių PAPRASTĄ bilietą į „Sveika ir laiminga mama“ konferenciją ir padovanoti kitą bilietą mamai, kuri augina vaikutį su Dauno sindromu. Aktualus vertimas**. Kaip tai padaryti?
Atsakome ir detaliai aprašome pirkimo procesą. Pirkdama 1 bilietą sau, tuo pačiu padovanoji kitą bilietą mamai, kuri augina saulytę (vaikutį su Dauno sindromu).
*Kaip užsisakyti GERADARIŲ bilietą?
1 žingsnis. https://www.mamosdiena.lt/bilietai/ bilietų sąraše pasirenku „GERADARIŲ PAPRASTAS arba PREMIUM bilietas“ ir spaudžiu mygtuką „Įsigyti bilietą“.
2 žingsnis. Tiketa atveria bilieto pasirinkimo langą, renkuosi, pavyzdžiui, „GERADARIŲ Paprastas bilietas“, įvedu Kiekis: 1, matau Suma: 36 Eur (su TIKETA mokesčiais), spaudžiu juodą mygtuką „Ieškoti bilietų“.
3 žingsnis. Šiame žingsnyje Tiketa paskaičiuoja BENDRA KREPŠELIO SUMA: 36 Eur (su Tiketa mokesčiais), spaudžiu TĘSTI.
4 žingsnis. Už kiekvieną nupirktą bilietą TIKETA automatiškai paskaičiuos, kiek bilietų padovanosime mes kartu Jumis. Bendrą dovanojamų bilietų skaičių paskelbsime kovo 29 dieną.

**Kaip užsisakyti sinchr. vertimą perkant „GERADARIŲ PAPRASTĄ ar PREMIUM bilietą“?
5 žingsnis (tęsiu nuo 4 žingsnio). Toliau Tiketa perkelia į Krepšelio informaciją, spaudžiu mygtuką „RINKITĖS DAUGIAU PREKIŲ AR BILIETŲ“.
6 žingsnis. Paieškoje įvedu „Sveika ir laiminga mama“, Tiketa pasiūlo tą patį renginį ir anksčiau matytus bilieto variantus.
7 žingsnis. Šįkart renkuosi „Sinchroninis vertimas (anglų, rusų kalba)“, Kiekis: 1.
8 žingsnis. Tiketa prideda sinchr. vertimo bilietą į krepšelį ir paskaičiuoja BENDRA KREPŠELIO SUMA: 9,95 Eur (su TIKETA mokesčiais). Spaudžiu mygtuką MOKĖTI.
Prieš konferenciją ir jos metu informuosime, kaip pasijungti prie sinchroninio vertimo programėlės. Nepamirškite su savimi atsinešti savo mėgstamiausių ausinių!

Klausiate: Kodėl pagal bilietą nerodomos konkrečios vietos salėje?
Atsakome: Atėję į renginį pagal bilieto kategoriją gausite spalvotą apyrankę. Pagal apyrankės spalvos sektorių galėsite pasirinkti geriausias vietas salėje.

Kyla klausimų? Parašykite atsakymai@mamosdiena.lt ir atsakysime per 24 valandas.

Iki 2019 metų konferencijos liko...