Apie konferenciją

Tai – vienintelė Baltijos šalyse mamoms skirta konferencija, kurioje per vieną dieną pasirodo 14 pranešėjų iš Lietuvos ir užsienio, kiekvienas – geriausias savo srityje.
Konferencijos temos – nuo sveikatos išsaugojimo atradimų, vidinių traumų gydymo iki besąlyginės meilės ar bendros aktyvios veiklos su vaiku idėjų – visos orientuotos į ateitį, t. y. kaip elgtis dabar, kad ateityje galėtume džiaugtis klestinčia savimi ir savo atžala.
Beje, šiemet konferencijoje kiek daugiau dėmesio yra skiriama ir vyrui šeimoje – juk jis taip pat išgyvena didelius pokyčius, su kuriais tenka tvarkytis.
Per daug klausimų ir dar daugiau abejonių? Tai yra tik keletas potemių iš konferencijos pranešėjų programos. Jie šiems atsakymams rasti skyrė daugybę savo gyvenimo metų. Taip pat ištobulino metodikas, kuriomis dalinsis.
Anksčiau mamystė buvo grįsta iš kartos į kartą perduodamomis žiniomis ir intuicija. Šiandien turime atominį kiekį informacijos, su kuria susidoroti ir priimti tik sau vertingiausią yra gana sudėtinga.
Konferencija „Sveika ir laiminga mama“ yra koncentruotas vienos dienos filtras, surenkantis ir pateikiantis aktualiausias įžvalgas. Šis metinis įvykis – didelis įkvėpimas ir žingsnis link siekio būti sveika ir laiminga. Ne paslaptis, kad visa tai persiduos ir vaikui. Žinoma, ir vyrui.

Paverskite savo motinystės patirtį fantastiška!

Įsigyk įrašą!

• Kaip sėkmingai atskleisti vaiko unikalumą?
• Kuo skiriasi altruizmas ir sąmoninga meilė?
• Kūno analizė: kaip moteriai pačiai įvertinti savo sveikatą?
• Ar pažįstame savo hormonų užgaidas skirtingais sezonais ir gyvenimo etapais?
• Psichologinės traumos iš vaikystės – kas būtum be jų?
• Kaip jų išvengti auginant savo vaikus?
• Kame slypi besąlyginės meilės šaltinis?
• Kokia moters elgsena padeda vyrui tapti savimi ir būti patenkintam?
• Kaip sukuriama ilgalaikė darna santykiuose?
• Kaip veikia mūsų ego santykiuose? Ar mokame spręsti konfliktus?
• Kodėl po mamystės į darbo rinką turėtume grįžti drąsiai ir pasitikinčiai?
• Kaip subalansuota mityba išgelbėjo 100 santuokų?
• Kaip laimingiems santykiams padeda fizinis aktyvumas?
• Kodėl svarbu šokti su savo vaiku? Apskritai kaip pačiam išlikti šiek tiek vaiku ir žaisti gyvenimą?

Paverskite savo motinystės patirtį fantastiška!

Įsigyk įrašą!
Dr. Kamyar M Hedayat (JAV) – pripažintas endobiogenikos ekspertas, kurio pacientai išsibarstę po visą pasaulį: nuo multimilijoninių kompanijų vadovių iki vaikus namuose auginančių mamų.
Foreli Kramarik (JAV) – lietuvių kilmės autorė, lektorė, ugdymo specialistė bei kompozitorė, kartu su vyru užauginusi 5 vunderkindus. Ji dalinsis patarimais, kaip atpažinti ir atskleisti savo vaiko talentus.
Andrė AMIYA Pabarčiūtė (LT) – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir „Moters Magijos Mokyklos“ įkūrėja, emocinio intelekto lavinimo instruktorė, lektorė, dviejų itin sėkmingų knygų autorė, taip pat profesionali dainininkė, kompozitorė ir prodiuserė („AMIYA Inspiration“).
Inga Jablonskė (LT) konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ organizatorė, asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ lektorė, sėkminga verslininkė ir vadovė, emocinio intelekto lavinimo specialistė ir dar daug visko, tačiau, svarbiausia, – laiminga moteris ir Mama.
Viktorija Macijauskienė (LT) – vaikų meninio kolektyvo „Džimba“ trenerė. Kolektyvui ji kuria meninius judesio performansus ir padeda vaikams lavinti savo kūrybinę pusę.
Ignas Bakėjus (LT) – trijų vaikų tėvas, kelių bendruomenių įkūrėjas, knygos „Mano Herojus“ bendraautorius, sąmoningumo TV laidų vedėjas, sveikatinimo treneris, lektorius, blaivių pasilinksminimų „Rytėlis“ pradininkas Lietuvoje.
Suzanne Lundborg (SE) – pasaulinio naujosios medicinos klinikų tinklo Health Optimizing Clinics, vienos iš klinikų įkūrėja. Pastaruosius 10 metų skaitanti pranešimus konferencijose Europoje bei JAV, kurių metų dalinasi savo atradimais.


Apie pranešėjus ir jų temas plačiau >>
Zarey (Ukraina) – fizikos mokslų daktaras, jau 15 metų tyrinėjantis vaikų ir suaugusiųjų elgseną, moko juos būti laimingais kiekvienoje gyvenimo situacijoje ir, svarbiausia, nepamiršti žaisti gyvenimo.
Rimvydas Židžiūnas (LT) – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir „Moters Magijos Mokyklos“ įkūrėjas ir vadovas, knygų autorius, emocinio ir dvasinio intelekto mokymų pradininkas Lietuvoje.
Broliai Algirdas ir Remigijus Gataveckai (LT) – vaikų namuose užaugę broliai dvyniai, žymūs menininkai, konferencijos metu pasidalins savo išgyvenimais apie aplinkinių palaikymą ir atstūmimą bei jautria patirtimi, ką reiškia būti „kitokiu“ vaiku.
Elena Tonetti (JAV) – lektorė ir autorė, pelniusi „dvasinės akušerės“ statusą. Jau daugiau nei 30 m., taikydama unikalų metodą, ji tūkstančiams žmonių penkiuose pasaulio kontinentuose padėjo išsilaisvinti iš įgimtų vidinių traumų.
Rūta Lelytė Ambrozaitienė (LT) – tarptautinio judėjimo „Joimove International“ atstovė Lietuvoje, vedanti šokio užsiėmimus, skirtus tėvams su vaikais nuo kūdikių iki mokyklinio amžiaus.


Vaida Kurpienė (LT) – sveikos mitybos specialistė, dviejų populiarių knygų autorė atsakys į kiekvienai moteriai rūpimus klausimus apie mitybą bei pateiks daug patarimų, kaip su malonumu pasiekti ir ilgai išlaikyti puikius rezultatus.

Konferencijos vedėja šiemet tampa dviejų vaikų mama, moteriškumo ikona vadinama TV laidų ir renginių vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė

Jau antrą kartą Lietuvoje!

Konferencijos vedėja ir moderator Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, konferencijos iniciatorė ir pranešėja Andrė AMIYA Pabarčiūtė bei konferencijos organizatorė ir pranešėja Inga Jablonskė pristato antrą kartą Lietuvoje organizuojamą konferenciją sąmoningoms mamoms „Sveika ir laiminga mama“.100 besilaukiančių moterų fotosesija „ATEITIS SVEIKINA LIETUVĄ!“

2018 m. balandžio 16 d. Nacionalinėje dailės galerijoje įvyko 100 besilaukiančių moterų fotosesija „Ateitis sveikina Lietuvą“ – dovana atkurtos Lietuvos 100-mečiui.
Ši fotosesija buvo pirmą kartą rengiamos tarptautinės konferencijos sąmoningoms mamoms „Sveika ir laiminga mama“ dalis.
Tikimės, kad šios fotosesijos idėja atneš Lietuvos žmonėms daugiau pozityvumo ir padės pamatyti, kad daugybė jaunų šeimų planuoja kurti šviesią ir darnią ateitį Lietuvoje, siekdami, kad mūsų šalis augtų.

Paverskite savo motinystės patirtį fantastiška!

Įsigyk įrašą!